loading

Zbavte sa nadbytočných kíl rýchlo, zdravo, bezpečne a pod odborným dohľadom.

Redukcia nadváhy pre kvalitný život.
VITADU program na redukciu telesnej hmotnosti vznikol na základe medicínskych poznatkov fungovania metabolizmu človeka so správnym nutrične kontrolovaným prísunom stravy. 
 
Aby sme zistili ako to v tele funguje, pozrime sa na naše stravovanie z odborného hľadiska.
 
Pri bežnom stravovaní človek prijíma v strave: 
1.Bielkoviny, 
2.Tuky, 
3.Sacharidy, 
4.Minerály 
5.Vitamíny
6. Stopové prvky
 
BIELKOVINY, MINERÁLY, VITAMÍNY a STOPOVÉ PRVKY sú dôlezité pre výživu našich buniek. Majú ochrannú a regeneračnú funkciu a podporujú rôzne procesy v tele. Preto by sme ich mali prijímať v strave pravidelne!
 
BIELKOVINY prijaté v strave si telo nevie uložit do zásoby (Kto si v strave počíta, koľko ich príjme?) Prebytočné množstvo jednoducho vylúčime z tela von.
 
Z TUKOV a SACHARIDOV  telo získava prevažne energiu.
Ak príjmeme viac TUKOV a SACHARIDOV, ako potrebujeme, telo ich nevie vylúčiť a preto ich ukladá ako rezervný zdroj energie v podobe:
1. Podkožného tuku,
2. Dovnútra okolo orgánov ako VISCERÁLNY TUK. 
Tento TUK spôsobuje metabolické zmeny, pôsobí toxicky, rakovinotvorne, bráni správnej funkcii našich orgánov, čo má za následok nielen vysoky krvný tlak, diabetes, vysoký cholesterol a mnoho iných ochorení, ale spôsobuje aj zápalové procesy v orgánoch, čo v konečnom dôsledku vedie k rakovine orgánov - pankreasu, pečene a iných.
 
Každý, kto sa rozhodne zredukovať nebezpečné vnútorné tuky, zvyšuje svoju šancu zbaviť sa toxínov a karcinogénov a tým zabrániť vzniku ochorení.
 
VITADU je redukčným programom, pod odborným dohľadom, ktorý Vám pomôže zbaviť sa nielen telesných, tzv. neestetických tukov, ale hlavne nebezpečných vnútorných tukov.  
Ku každému klientovi, či pacientovi pristupujeme individuálne a maximálne diskrétne. Každý človek je jedinečný  so svojimi stravovacími zvyklosťami a fungovaním metabolizmu.
 
Na základe vyhodnotenia analýzy - zloženia tela na bioimpedančnom stroji, získania poznatkov o stravovaní, stravovacích pokusoch na metabolizme pri rôznych diétach v minulosti a zdravotnom stave, zhodnotíme potreby výživy pre Vaše telo. Nastavíme Vám jedálny plán, vypočítame presné množstvo bielkovín v strave, ktoré telo potrebuje na výživu buniek, jak v bežnom stravovaní, tak aj pri redukcii hmotnosti. Znížime príjem sacharidov a tukov, čím dosiahneme, aby telu v strave chýbali kalórie. Deficit energie telo začne získavať z tukových zásob a tým správne redukujeme hmotnosť.
 
Počas celého procesu redukcie hmotnosti sú pravidelné konzultácie s "Vašim" vyškoleným nutričným poradcom Vašou veľkou oporou. 
V ambulanciách alebo v Centrách VITADU Vám v pravidelných intervaloch  urobíme analýzu tela, spoločne podrobne vyhodnocujeme výsledky, nutrične upravujeme stravovanie, učíme Vás ako dosiahnúť cieľ. Po redukcii hmotnosti Vás naučíme ako sa stravovat a nepribrať. 
 
Ak dodržíte všetky cenné rady a odporúčania, s VITADU  programom Vám garantujeme 100-né výsledky. 
Počas procesu chudnutia s VITADU,Vašou  "povinnosťou" bude: 1.pravidelne jesť, 
2.nebyť hladný, 
3.mať dostatok energie, (Získate ju z rezervného zdroja energie - vlastného tuku.) 
Na sebe rýchlo pocítite pozitívne zmeny - za prvých 14dni schudnete minimálne 5% Vašej hmotnosti z tukového tkaniva. 
To všetko sa stáva realitou, keď sa s dôverou rozhodnete obrátiť na VITADU nutričných poradcov. Za nás hovoria tisíce spokojných klientov. 
 
Naším poslaním je urobiť Vás šťastnejšími, zdravšími a spokojnejšími vo vlastnom tele.