loading

Zbavte sa nadbytočných kíl rýchlo, zdravo, bezpečne a pod odborným dohľadom.

Redukcia nadváhy pre kvalitný život.

obrázek Pri diétnom režime stravovania VITADU® klienti chudnú za prvých 14dní priemerne - muži 5 - 6kg, ženy 4 - 5kg. Závisí to od hmotnosti s akou začíname chudnúť. V našich výživových centrách sú aj rekordmani s úbytkom 10kg za dva týždne!!! Najdôležitejšie je, že metabolizmus „naučíme“ čerpať zdroj energie, potrebný pre organizmus z vlastných tukových zásob a následkom toho váha klesá stabilizovane cca 5 - 6kg za mesiac.

Čo je ale najpozitívnejšie, že pri dodržaní odporúčaní, ktoré dostáva každý na konzultáciach  (odporúčania sú "šité" individuálne pre každého osobitne), je úbytok telesnej hmotnosti na 100% len z nebezpečného tuku uloženého na vnútorných orgánoch a z telesného tuku, čo pri klasickej nízkoenergetickej, či pri „overenej“ redukčnej diéte organizmus nedokáže.

Pri diétnom programe VITADU® zo svaloviny neubudne, iba z tukových zásob. Keďže tukové bunky sú objemovo väčšie, v porovnaní so svalovým tkanivom, tak pri redukcii hmotnosti na programe VITADU® to klienti pocítia na konfekčnej veľkosti výrazne a veľmi rýchlo.

VITADU® -  REDUKCIA NADVÁHY...... PRE KVALITNÝ ŽIVOT, zlepšenie zdravotného stavu pri metabolických ochoreniach.

Počas redukcie až na požadovanú hmotnosť, či veľkosť konfekcie sú všetky parametre kontrolované pri pravidelných konzultáciach s VITADU® diétnym či výživovým poradcom v niektorom z VITADU® centier, meraním na body scaneri a rozborom moču. Klienti chudnú pod dozorom, vidia zmeny hodnôt svojho organizmu (nielen váhu), je to pre nich pozitívna stimulácia ísť ďalej a nevzdať redukciu hmotnosti, pretože chudnúť bez podpory a pravidelnej kontroly, poradenstva či motivácie sa zvláda omnoho ťažšie.

Výsledky našich klientov hovoria za všetko. Pri dodržiavaní programu VITADU® všetci zredukovali nadbytočné kilá k svojej spokojnosti, niektorí aj viac ako 30kg. Zdravotný stav klientom a pacientom sa zlepšuje, znižujú, alebo dokonca vyraďujú na odporúčanie svojho lekára dlhodobé užívanie liekov na vysoký krvný tlak, cholesterol, cukrovku.

Redukciu hmotnosti so spokojnosťou už podstúpilo mnoho klientov, vrátane pacientov, ktorí dostali odporúčanie od svojho lekára. Pri dodržaní programu VITADU® úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti a zlepšenie zdravotného stavu je 100%-ná. Rozpis a diétny program klient dostáva vždy pri osobnej konzultácii, šitý priamo na mieru (na základe jeho telesných parametrov, zdravotného stavu, potreby redukcie hmotnosti, chuťových potrieb atď.).

Prvá konzultácia trvá cca hodinu. Na pravidelné konzultácie a kontroly sa chodí vždy po dohode s diétnym, výživovým poradcom, cca každých 14 dní.

Ak máte niekoho v okolí, komu by ste chceli úprimne pomôcť s jeho nadváhou a tým aj so zdravím, bude Vám určite vďačný.
Stačí mu dať priamo kontakt na výživového poradcu VITADU®

Ak máte blízko k zdravému stravovaniu, alebo Vás oslovila možnosť pomáhať iným a chcete sa stať našim výživovým poradcom  (absolvujete u nás školenia ukončené certifikátom), neváhajte kontaktovať garanta programu VITADU®


VITADU® nájdete v našich pobočkách na Slovensku.

KONTAKTUJTE NÁS